Home » Wij zijn PupClub

Het nieuwe jaar begonnen met een nieuwe naam voor de hondenschool!

Sommigen van jullie zullen het ongetwijfeld al mee hebben gekregen via onze Facebook. Voor de nieuwelingen: voorheen waren wij als hondenschool bekend als Martin Gaus Spaarnwoude Hondenschool. Per 1 januari 2019 bestaat deze hondenschool niet meer. Wij zijn verder gegaan onder een andere naam en dat is PupClub!

Jacobien (eigenaresse) vertelt

“Spannend nieuws! Na bijna 10 jaar met veel plezier onderdeel te zijn geweest van de Martin Gaus Franchise Groep, ga ik per 1 januari 2019 onder een eigen naam verder met de hondenschool. Ik heb hele goeie tijden gehad bij de Gaus Familie, veel geleerd, veel gedaan en veel waardevolle momenten met elkaar meegemaakt. De Gaus-methode is mijn tweede natuur en blijft dat ook. De insteek van onze lessen blijft gelijk en onze visie ook. Op dat vlak gaan wij niet veranderen, maar ik heb super veel zin om nu ook bedrijfsmatig stappen te kunnen zetten die in de franchisegroep niet mogelijk waren. De komende maanden zullen wij uitrollen wat die stappen zijn!“.

Maak kennis met ons team!

Wil je meer weten over onze werkwijze? Klik hier.